Ocean group event BMW City

BMW Taste Race

En annorlunda provning i Göteborg

Detta är en aktivitet för den som vill få chans att under en kväll njuta av det bästa Göteborg har att erbjuda på ett annorlunda sätt.

Detta event uppkom egentligen som ett annorlunda julbord. Dock går det att genomföra alla tider på året. Här får man möjlighet att under en eftermiddag/kväll få uppleva spännande och intressanta smaker i miljöer som ni troligtvis inte besöker vanligdags. Vi tog fram detta koncept framförallt som en aktivitet för Göteborg eller en större stad. Är ni intresserade av något liknande med fokus på havet så läs gärna mer om Gourmetrundan.

bilder bmw17/12
Flera nya BMW utanför Ocean Groups kontor
cigarprovning på avenyn
Cigarprovning på avenyn

Vill ni ha hjälp med att arrangera ett TasteRace i Göteborg eller någon annan stad? Kontakta oss så tar vi fram ett förslag helt kostnadsfritt som är skräddarsytt efter era behov.

Varför ringa oss?

Vi tar helt gratis fram ett förslag helt anpassat för dig! Läs mer här>>

Du får en personlig kontaktperson som hjälper dig från början till slut med ert event eller möte

Läs mer om Varför Ocean Group?

Vi vill gärna prata med dig!
Ring oss på 031 - 42 51 30

Ett lyckat event börjar alltid med en väl genomförd målanalys och vi vill gärna bjuda dig på den. Ni får ett idéförslag anpassat för er helt kostnadsfritt (se vår arbetsprocess).


Jag vill bli kontaktad

Din e-post (obligatoriskt)

Telefon (valfritt)

Ditt meddelande